Savo receptus prašom siųsti pašto adresu manson_says[at]yahoo.de . Siųsti tokia pat forma, kaip kad kiti receptai - pavadinimas, sudėtis, gaminimas. Nuotrauka pageidautina (labai).
Už pasiūlymus/patarimus irgi per galvą negausit;)

Istorija

O koks yra šio projektuko tikslas? Kai tapau vegetaru, pirmom savaitėm buvo klausimas: o ką valgysiu pietum? O vakarienei? O rytoj?

Visi keliai (kaip ir dažniausiai) veda į internetą. Deja, kaip kad atsilikus mūsų šalis daugelyje progresyvių sričių, taip atsilikus ji ir šiuo klausimu. Vegetariškų receptų nėra daug, o ir tie esami receptų puslapiuose nėra sugrupuoti. O ten, kur sugrupuoti, kugelio recepte galima rast "<...>, tada pabarstykit spirgučius." Na bet tai nevilties man nevarė, tiesiog konsultavaus su draugais, su laiku įsigyjau kelias vegetariškas knygas ir kurybos procesas gan greit įsibėgėjo.

O bet tačiau. Kartą susilažinau su kolega, kad mirkytų avinžirnių nesumalsiu paprasta maltuve. Žinoma, visas darbas buvo baigtas per kelias minutes ;) Beliko nufotografout gautą masę, kad įrodymų būtų. Čia kur buvęs kur nebuvęs į virtuvę užeina tėvas ir sako "O, tai dabar jau ir kitus gaminti mokinsi?" Na, gamint aš nieko neišmokinsiu, bet iš erdvės, kur būtų galima dalintis tarpusavy geros dienos paslaptim, būtų naudos ir man, ir, galbūt (tikiuos), kitiem, tiek pasimetusiem pradinukam, tiek neapsisprendusiem, ką pagamint sau ir kitiems šiandien vakarienei.

Už patarimus kuriant puslapį dėkoju Rimvydui, Adomui ir Rūtai.

Statistika

Na, o pereinant nuo beletristikos prie statistikos, tai nuo 2008 06 01, kai puslapis startavo, iš viso buvo įkelta 122 receptų. Iš jų yra:

  • 16 pusryčiai
  • 26 sriubos
  • 50 pagrindiniai patiekalai
  • 30 desertai